MOZAIKA Szkoła Podstawowa TWP

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Szczecinie. Współpraca, nie rywalizacja. Wykorzystanie nowych technologii w nauczaniu. Miejsce rozwoju samodzielności, samorządności i przedsiębiorczości uczniów. Intensywna nauka języka angielskiego. Indywidualne podejście do dziecka. Zajęcia komputerowe już od klasy 0. SZKOŁA DOPASOWANA DO DZIECKA. Szkoła zorientowana na dziecko, jego potrzeby,. Świat przeżyć i rozumienie rzeczywistości,. Dziecięcą kreatywność, indywidualność oraz różne. W EDUKACJI TWOJEGO DZIECKA.

OVERVIEW

The web site szkolamozaika.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have analyzed ten pages inside the web page szkolamozaika.pl and found two websites referring to szkolamozaika.pl. We were able to discover one mass networking sites belong to szkolamozaika.pl.

SZKOLAMOZAIKA.PL TRAFFIC

The web site szkolamozaika.pl is seeing alternating amounts of traffic all over the year.
Traffic for szkolamozaika.pl

Traffic ranking (by month) for szkolamozaika.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolamozaika.pl

LINKS TO WEBSITE

wshtwp.pl Studia w Szczecinie Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie.

Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej. Specjalizacja I stopnia w zawodzie pracownik socjalny. CSR - Biznes społecznie odpowiedzialny.

WHAT DOES SZKOLAMOZAIKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolamozaika.pl Mobile Screenshot of szkolamozaika.pl Tablet Screenshot of szkolamozaika.pl

SZKOLAMOZAIKA.PL SERVER

Our crawlers caught that the main root page on szkolamozaika.pl took two thousand seven hundred and sixty-six milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
212.85.105.149

We revealed that this domain is weilding the IdeaWebServer/v0.80 os.

MOZAIKA Szkoła Podstawowa TWP

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following in the site, "Wykorzystanie nowych technologii w nauczaniu." I noticed that the web page stated " Miejsce rozwoju samodzielności, samorządności i przedsiębiorczości uczniów." They also said " Zajęcia komputerowe już od klasy 0. Szkoła zorientowana na dziecko, jego potrzeby,. Świat przeżyć i rozumienie rzeczywistości,. Dziecięcą kreatywność, indywidualność oraz różne."

ANALYZE SIMILAR WEB PAGES

TWP POZNAŃ - OFERTA EDUKACYJNA

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Poznaniu. Jest stowarzyszeniem edukacyjnym, które działa nieprzerwanie od 1950 roku. W swojej działalności możemy się poszczycić szeroką ofertą w zakresie kształcenia ustawicznego. Składają się na nią studia podyplomowe, kursy, szkolenia oraz inne formy doskonalenia zawodowego. Od lat współpracujemy z ośrodkami akademickimi, z którymi realizujemy wspólne przedsięwzięcia edukacyjne. Im Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej - Oddział Regionalny we Wrocławiu - Dolnośląska Szkoła Wyższa

Oferta kursy, szkolenia, terminy. Kursy dokształcające i kwalifikacyjne, w tym dla osób bezrobotnych. Kursy, szkolenia, szkolenia rad pedagogicznych dla dyrektorów szkół, nauczycieli. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. ASOS 2015 Senior w dobrym towarzystwie. Kwalifikacyjny kurs pedagogiczny - rozp.

Wyższa Szkoła Zawodowa Ochrony Zdrowia TWP w Łomży

Wyższa Szkoła Zawodowa Ochrony Zdrowia TWP w Łomży. Studia I stopnia na kierunku. W Wyższej Szkole Zawodowej Ochrony Zdrowia TWP w Łomży, na Wydziale Medycyny Społecznej. Zapraszamy! Już 11 kwietnia 2015. Jest już nowy grafik zajęć.

League of Wolves

Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more. All songs written by League of Wolves. Recorded, mixed and produced by Aspen Beveridge at Skullcreek Studios.